Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Orrevegen/Tiurvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Det er svært glatt inn mot fotgjengerfeltet/veghump i krysset Orrevegen og Tiurvegen Selv med svært lav fart var det ABS og sikkerhetssystemet som medvirket til at det ikke bare gikk rett fram Så har må det strøs
    Orrevegen/Tiurvegen
  • Svar: Hei! Beklager de glatte vegene som var. Det ble bestilt strøing rett etterpå. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle