Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Toresheimvegen 42

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 21.02.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Kabelen opp på stolpen er av/ kuttet? Den har vært løs i lang tid, men har nok gått av i vinden forrige uke.
    Toresheimvegen 42
  • Svar:

Se alle