Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Strandpromenaden

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Hvorfor blir bare strandpromenaden videre fra ungdomskolen bare ryddet for snø når det passer seg ;-( Her er det flere hundre som er ute å går i helgene + sykklister som trimmer dette skjer veldig ofte att den biten ikke er prio tar 10 min å rydde
    Strandpromenaden
  • Svar: Hei! Dette må være avglemt av entreprenøren. Vi har bestilt vedlikehold av strekningen. Med vennlig hilsen Teknisk forvatning

Se alle