Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Dr.Aamodtsveg.11

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.02.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelysene lyser aldri lenger i Dr.Aamodtsveg, forventer at dette fikses snarest mulig, da det er utrivelig å gå ute om kvelden i mørket!
    Dr.Aamodtsveg.11
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få til utbedring så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle