Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegta 24

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.02.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Ja, da har lyspæra gått her igjen... Mørkt og trist. Det må da finnes en pære som holder lenger en 14 dager. Alle de andre gatelysene her i gata lyser jo hele året...
    Løkkegta 24
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få til utbedring så snart som mulig. Det er gamle dårlige armaturer og vanskelig i det hele tatt å få en pære til å sitte ordentlig i armaturen. Det pågår en prosess som vi håper munner ut i nytt veglys i hele øvrebyen om tid og stunder. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle