Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tiurvegen/Orrevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Har en gangsti der som er asfaltert for mange år siden,men den er veldig hullete,og går delvis i oppløsning.Veldig farlig å gå og sykkle der i mørket,pga.huller og skader.Sendte en henvendelse i 2015 og!
    Tiurvegen/Orrevegen
  • Svar: Hei! Beklager dersom vi ikke har fulgt opp din tidligere henvendelse. Vi skal foreta en tilstandsvurdering, og vurdere tiltak ut i fra det. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle