Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata 24

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.02.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Ja, da er det mørkt utenfor Løkkegata 24 igjen. Her virker gatelyset en mnd. om gangen. Fint om det kan fikses for det er veldig mørkt her.
    Løkkegata 24
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få til utbedring så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle