Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Storgata / brua

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.02.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Relativt mørkt på strandpromenaden under bybrua.
    Storgata / brua
  • Svar: Hei Spoter under Kongsvinger bru for belysning av landkar og Møllebrua har ikke vært i orden på en god stund. Nye spoter og arbeid med montering av disse er for lengst bestilt hos elinstallatør, men de har ikke fått tid til å gjøre det enda. Håper de kan få utført dette så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle