Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bossemoen 8

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.02.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelyset her har gått.
    Bossemoen 8
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få til utbedring så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle