Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Strandpromenaden

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Det er farlig glatt på Strandpromenaden fra Kongssenteret til Gjemselund. Det ble ikke skrapt etter siste snøfall, så det er i tillegg veldig ruglete is.
    Strandpromenaden
  • Svar: Hei! Beklager de glatte vegene som var. Det ble bestilt vedlikehold/strøing rett etterpå. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle