Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedre Badstuveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Onsdag morgen kl 0730. Kan dere være så snille å strø i Nedre Badstuveg snarest mulig....der er det livsfarlig å kjøre og enda verre å gå.
    Nedre Badstuveg
  • Svar: Hei! Beklager de glatte vegene som var. Det ble bestilt strøing rett etterpå. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle