Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Aagot Vangens veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Det er tomt for sand i strøkassa i Aagot Vangen veg, og det er veldig glatt i bakken.
    Aagot Vangens veg
  • Svar: Hei! Strøkassen er/blir fylt opp! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle