Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nygata 29

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.02.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Nå er det mørkt i vardåsveien, Nygata, O.A Hexumsveii. Det bruker å bli mørkt hver gang det blåser.
    Nygata 29
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Dette skal ha blitt utbedret 01.02.16. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle