Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stærveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.02.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Den ble tatt bort.. Det er fortsatt ikke fikset, det er mørkt! Og Farlig, må noen bli påkjørt før det blir gjort noe..?
    Stærveien
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 6 og utover. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle