Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kurudveien 12

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.02.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelyset ved kurudveien 12/14 og 15 har gått. Har ikke lyst på hele vinteren.
    Kurudveien 12
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 6 og utover. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle