Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stærveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.02.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Ikke et eneste av lysene langs denne veien funker, Det er VELDIG mørk og farlig og gå der siden det er en ganske smal vei med en del trafikk til tider.
    Stærveien
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 6 og utover. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle