Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stusslivegen 3

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Det er ikke brøytet på Hexumløkka, og slapsen er i ferd med å fryse. Det er så mye at det tar oppunder personbilde en del steder, og det er vanskelig fremkommelighet.
    Stusslivegen 3
  • Svar: Hei! Vi er svært lei oss for at din henvendelse avglemt. Men GIVAS ble imidlertid bestilt av oss til å se nærmere på forholdene rett etter at vi mottok din melding. Dersom det er forhold som er av akutt karakter, kan du ringen direkte til GIVAS tlf. 46829427 eller Teknisk forvaltning tlf. 91618306. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle