Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

fasanvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.01.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: GIVAS har snørydding etc i vår veg. Regner med at de også skal fylle vår sandkasse til benyttelse ved glatt vegbane. Denne er tom og trenger fylling
    fasanvegen
  • Svar: Hei! Sand vil bli fylt i kassen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle