Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bukkene Bruses veg/Askeladdvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.02.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Kjører hver morgen fra Bukkene Bruses veg 18 og ned til Oslovegen. Har registrert inntil 10 gatelys som er mørke på morgenen.På ettermiddagen lyser alle unntatt 3. Regner med at det er gasspærer som slukker når de blir for varme og siden tenner igjen.
    Bukkene Bruses veg/Askeladdvegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 6 og utover. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle