Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Prestegårdsveien 7

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.02.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Vi har ikke gatelys i lykta mellom 7 og 9!Og så er vi flere her i gata, som lurer på om vi kan få en lyspunkt nede i svingen ved Frimurerlosjen. En privat avtale ble gjort en gang i tiden, om "ikke" lyspunkt. Nå trenger vi det, da det er stor trafikk ved losjen til tider.
    Prestegårdsveien 7
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 6 og utover. Eventuelt ekstra lyspunkt må ses på senere. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle