Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata/Røhneløkka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.01.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Minner om at de opparbeidede parkeringsplassene i Løkkegata og Røhneløkka bør brøytes etter snøfall. Forventes mange biler i helga med skiløpere som går ut herfra. Mvh
    Løkkegata/Røhneløkka
  • Svar: Hei! Takk for din henvendelse både muntlig og skriftlig! GIVAS ble informert, og fikk beskjed om å brøyte disse plassene. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle