Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Glommengata og Storgata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.01.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Undertegnede går hver dag fra Øvre Langelandsveg til togstasjonen og reagerer på mangel på strøing av fortau og gangveier. Etter lengre tid med kuldegrader er det enkelte steder isdannelse og hardpakket snø. Håper det straks blir en bedring på dette. Mvh Øyvind Melvold
    Glommengata og Storgata
  • Svar: Hei! Beklager forholdene, men slik blir det dessverre av og til om vinteren. Vi skal diskutere dette internt, men vil opplyse om at fortau og gang og sykkelveger langs riksveg vedlikeholdes av statens vegvesen og fortau langs fylkesveg og kommunal veg vedlikeholdes av kommunen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle