Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Norlivegen 25, 2208 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.01.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Ingen gatelys i Nordlivegen virker. Helt mørkt!
    Norlivegen 25, 2208 Kongsvinger
  • Svar: Hei En stor del av veglyset i Lia har dessverre vært mørkt siden 18.01.16. Årsaken er at noen 18.01 har felt et tre over et luftstrekk, som er uisolerte ledninger, oppe i Digerudvegen. Ledningene er ødelagt og det må henges opp nye ledning(er). Det er meldt til Eidsiva og dette er utbedret ved montering av nytt luftstrekk 20.01. Veglyset i Lia skal nå være i orden. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle