Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bjønnstien 1 2208 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.01.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: 1 pære gått i gatelyset ved Bjønnstien 1. Stolpe nr 2 fra øvre badstuveg
    Bjønnstien 1 2208 Kongsvinger
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 6 og utover. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle