Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bæreiavegen overgangsfelt

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.01.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Det må måkes "åpning" ved fotgjengerfeltet for skoleveien i Bæreiavegen. Farlig for mange barn at det ikke er måkt åpning her. Det må også måkes på forgjengerovergange på Marikollen skole. Nå må man gå der bilene kjører til og fra parkeringsplassen. Ikke bra!
    Bæreiavegen overgangsfelt
  • Svar: Hei! Takk for henvendelsen. Vår operatør er informert om det de beskriver. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle