Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bokfinkvegen 6

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.01.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: På lysstolpen ved søpledunkene mangler lokket til koblingsboksen. Dette er farlig for unger. Må utbedres umiddelbart.
    Bokfinkvegen 6
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring blir foretatt så snart de har mulighet. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle