Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongevegen mot Lierrasta

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.01.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Fint om denne veien kunne blitt skrapet nå før snøen blir hard og lager veldig ugrei veg.... Blir veldig sporete og lei å kjøre.
    Kongevegen mot Lierrasta
  • Svar: Hei! Beklager seint svar, men forholdene er vel endre nå. Vi valgte denne gange å ikke skrape vegene, men om forholdene blir ille nok, vil det bli vurdert. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle