Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

lavettvegen 4 2213 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.01.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Dette har vært defekt lenge og har også vært meldt inn tidligere uten at dette løste problemet. Jeg vil tro at det er et eller annet galt med sensoren siden det lyser en sjelden gang innimellom, men da I kun kort tid før det slår seg av igjen. 99% av tiden lyser det ikke i det hele tatt.
    lavettvegen 4 2213 Kongsvinger
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 6 og utover. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle