Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Trygve stokkes veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.01.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Store feil her, jevnlig. Flere feil, på flere lys. De bytter på å virke. Er rettet på før, men hjalp bare et døgn. Muligens stor feil på denne lysrekka! Viktig å ha lys langs skoleveien.
    Trygve stokkes veg
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 6 og utover. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle