Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sissenersgate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.01.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Vet det er kommet mye snø over alt, men Sissenrsgate er ikke brøytet enda i dag 11 jan. kl. 17.30 Bør strø også, bratt og svingete og vanskelig å ta seg fram. Postbilen tok seg ikke opp, og måtte snu i dag.
    Sissenersgate
  • Svar: Hei! Beklager at det ikke er brøytet. Vi er ute med alt tilgjengelig mannskap. Forhåpentligvis rekker vi å brøyte hos dere i løpet av kvelden/natta. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle