Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

vannledningveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.01.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Ikke brøytet opp bakken fra Storvænna til Vannledningvegen. Dette er et nytt boligfelt, og håndverkerne må kunne kjøre helt frem. Må brøytes asap.
    vannledningveien
  • Svar: Hei! Denne vegen er ikke overtatt av kommunen, og det er utbyggers ansvar å foreta vegvedlikehold som bla brøyting. Med vennlig hilsen teknisk forvalning

Se alle