Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Borghild Langaards veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.01.2016
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Borghild Langaards veg må strøs!!!
    Borghild Langaards veg
  • Svar: Hei! Beklager seint svar, men vi var ute med alt tilgjengelig mannskap. Dessverre rekker vi ikke over alle veger samtidig, da skoleveger, gang- og sykkelveger og busstraseer prioriteres før vanlige boliggater. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle