Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bygningsgutua

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.01.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: I tillegg til mørkt gatelys i innkjøring til 23 og 25 er det ei mørk lampe i samme gate ved garasjen dvs gatelys nr 2 når man kjører inn fra Møllevegen.
    Bygningsgutua
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 6 og utover. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle