Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stusslivegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.01.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelys ute av drift i Hexumsløkka siden 24.12.15 og per udag, 27.12.15. Det gjentas det samme veldig ofte i den siste tiden. Takk for hjelpen.
    Stusslivegen
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Melding ble videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring skal ha blitt utført 28.12.15 Mvh Teknisk forvaltning

Se alle