Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Waldemar carlsensvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.01.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelys forsvunnet igjen. Meldte dette 30/11,20/12 og nå 25/12. Gatelysene virket i tre dager...
    Waldemar carlsensvei
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Melding ble videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring skal ha blitt utført 26.12.15 Mvh Teknisk forvaltning

Se alle