Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

tiurveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.01.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Flere hull i asfalten her. Et så dypt at det garantert vil skade hjul og hjuloppheng hvis en kjører rett ut i det! Håper det utbedres raskt!
    tiurveien
  • Svar: Hei og takk for din tilbakemelding! Beklager seint svar, men vi lappet hullet samme dagen som din henvendelse kom. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle