Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Pålsvegen 11

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.12.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Første og siste lysstolpe i pålsvegen har vært mørke siden tidlig i høst. Dette ble også innmeldt tidlig i høst. Så ble alt gatelys i pålsvegen mørkt i over 2 mnd. Dette vistnok pga arbeider i eventyrstien. Men nå har vi fått igjen lyset her i pålsvegen, bortsett fra første og siste lysstolpe som fortsatt er mørke.
    Pålsvegen 11
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle