Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Solbærvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.12.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelys kommer og går. Det er i perioder med en mild og fuktig værtype, spesielt i kombinasjon med mye vind, at gatelysene ikke fungerer. Samme problem er meldt flere ganger over flere år.
    Solbærvegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle