Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Waldemar Carlsensvei 7

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.12.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelys mørke igjen. Det et eksakt 20 dager siden forrige gang jeg meldte samme problem. Det er utrygt for gående i gata i disse mørke regntider.
    Waldemar Carlsensvei 7
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi AS. Veglyset skal de ha fått inn igjen 21.12.15. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle