Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Glåmliveien/oldervegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.12.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Kommer oss ikke opp eller ned pga.glatte veier. Må gruses fort.
    Glåmliveien/oldervegen
  • Svar: Hei Torsdag kveld og natt hadde vi enheter ute og strødde. Fra fredag morgen hadde vi alle enheter ute, men det var et problem at sanden forsvant og vi måtte strø på nytt.

Se alle