Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stusslivegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.12.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Det er speilblankt i Stusslivegen og O A Hexums vei. Her er det et tidsspørmål før noen faller eller kjører ut. Nesten umulig å komme seg fram, uansett om vi kjører ovenfra eller nedenfra.
    Stusslivegen
  • Svar: Hei Torsdag kveld og natt hadde vi enheter ute og strødde. Fra fredag morgen hadde vi alle enheter ute, men det var et problem at sanden forsvant og vi måtte strø på nytt.

Se alle