Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Utsiktsvegen 27

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.12.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Det er lys i alle lykter oppover Utsiktsvegen bortsett fra den rett opp for nr.27.
    Utsiktsvegen 27
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle