Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedrelangeland 2

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.01.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hvorfor fikser dere ikke gatelysene i Torsvei og Friggsvei??? Har ikke fungert på flere uker.
    Nedrelangeland 2
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Melding ble videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring skal ha blitt utført. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle