Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tajeveien 21, Holt u skole

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.12.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: 7 gatelys som er mørke
    Tajeveien 21, Holt u skole
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi AS. Her var det en feil med en kontaktor i tavlerommet på Holt Ungdomsskole. Dette er utbedret av installatør. Utbedring- skifting av mørke pærer tas så snart Eidsiva har mulighet. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle