Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

løkkegata 24

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.12.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hei, nå har lykten utenfor løkkegata 24 slukket igjen.. Dette skjer hver 14 dag, så det er litt håpløst. Det blir veldig mørkt når det ikke lyser.
    løkkegata 24
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 49 og utover. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle