Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

E16/Konduktørvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.12.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Det bør fortsatt asfalteres ved innkjøringen fra E16 og inn på midlertidig tilfartsvei til Konduktørvegen. Denne saken er meldt flere ganger tidligere, og saken meldes løst etter informasjon om befaring, men hva er avgjørelsen??
    E16/Konduktørvegen
  • Svar: Hei! Vi ga dette svaret den 20.10.15. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning ________________________________________ Hei! Beklager at vi har glemt å følge opp denne saken med å gi deg et svar. Vår befaring viser at denne "grunnen" eies av Statens vegvesen. Du må derfor rette din henvendelse dit. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle