Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tuskinvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.12.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Her må det strøes, NÅ. Speilblankt
    Tuskinvegen
  • Svar: Hei! Regner med at problemet ikke er like aktuelt lenger. På generell basis er vi (GIVAS) ute med alt tilgjengelig mannskap på dager hvor det er ekstremt glatt. Det betyr at vi ikke rekker over alt på samme tid, og at noen må vente. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle