Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rymovegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.11.2015
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Hvorfor står skiltet med at undergangen på Rymoen er stengt pga.flom, oppe hele tiden?
    Rymovegen
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen. Det skal vi se nærmere på. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle