Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

tiurveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.11.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Fylle ut og asfaltere/ oljegrus i innersvingen i rund kjøringa øverst i Tiurveien hvor vi snur med bybussen. er litt for smalt igjennom der og bakhjula går utenfor veg kanten,Ubehagelig for passasjerer. mvh Frank nettbuss kongsvinger
    tiurveien
  • Svar: Hei! Vi skal se nærmere på dette, og vurdere tiltak. Henvendelser fra Nettbuss ønsker vi direkte til våre folk på teknisk forvaltning. (Kjetil E. Lein eller Andreas Fuglum). Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle