Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stærvegen 53

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.10.2015
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: He. Har flyttet i Stærvegen 53 og savner et skilt der står Stærvegen ved terrasseleilighetene helt øverst. Skiltet som er der står ved den første innkjøringa til Stærvegen. Håper dere kan fikse dette raskt. Umulig for de som kommer på besøk når det ikke står skilt der. Er det to innkjøringer så burde begge skiltes.
    Stærvegen 53
  • Svar: Hei! Kommunen skilter kun det som regnes som gjennomførende veg (kommunal veg). Ønskes ytterligere skilting, må borettslaget selv besørge dette. Med vennlig hilsen Teknisk forvalnting

Se alle